Obchodní zástupce - podlahové krytiny

Praha, Česko

Popis pozice

Pro společnost zabývající se prodejem podlahových krytin hledáme kolegy na pozici obchodního zástupce se zaměřením na velkoobchody.

Pokud máte zkušenosti v segmentu B2B obchodu v oblasti podlahových krytin, popřípadě stavebnin a rádi byste se v tomto odvětí dále rozvíjeli, zašlete nám Váš životopis !
  • Péče a rozvoj vztahů se stávajícími klienty

  • Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu v oblasti profesionálních prodejců podlahových krytin

  • Vedení obchodních jednání

  • Prezentace produktů, řešení a služeb

  • Příprava obchodních nabídek

  • Prezentace podlahovin u klienta

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici v oblasti podlahových krytin

  • Zkušenosti v segmentu B2B

  • Prezentační a komunikační dovednosti

  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

  • Reprezentativní vystupování a obchodní duch

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Služební notebook i telefon

  • Služební automobil i k soukromému využití

  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusový systém

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Anna Vítová
+420 773 769 174
ID: 4018344  Datum zveřejnění: 10.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.