HR specialist - Senior

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme člověka na správném místě do HR, s odhodláním pustit se do jakéhokoliv úkolu, samostatnou osobnost s inovativním přístupem k řešení problémů. Zkušeného personalistu, co se nebojí vyhrnout si rukávy, něco se naučit a umět předat znalosti i ostatním.

Důležité jsou zkušenosti z obdobné pozice, ideálně z výrobní společnosti, velmi dobrá angličtina, nutná je i znalost pracovně právní legislativy, znát oblast mezd, mít zkušenosti s kompletním servisem v oblasti HR agendy a personalistiky, umět i poradit s nábory a také od Vás očekáváme pomoc s automatizací HR personálního informačního systému.

Moc na jednoho člověka? Hledáme seniora, který za rozmanitou práci v dynamickém prostředí dostane adekvátní platové ohodnocení.

Těšíme se na Vaše CV!

  • Kompletní nastavování a zastřešení HR procesů

  • Samostatné návrhy na změny HR procesů, jejich nastavení a automatizace

  • Komunikace průřezově s kolegy HR oddělení a celé firmy

  • Orientace v pracovně právní legislativě

  • Budete pracovat na náborech

  • Data management

  • Vytváření reportů

  • Účast na korporátních projektech

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti HR na senior HR pozici se vším co pozice zahrnuje, včetně náborů

  • Výborná znalost pracovně právní legislativy

  • Dobrá znalost angličtiny

  • Je potřeba mít týmového ducha, zápal a schopnost posouvat věci dopředu

  • Analytické myšlení, proaktivita a dobré zvládání stresu

Nabízíme

  • Stabilní silná společnost

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • Stravenky, flexipasy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • Systém zaškolení – kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4018346  Datum zveřejnění: 10.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.