Obchodní manažer - projektový byznys - stavební materiály

Praha

Popis pozice

Výjimečná šance stát na počátku nové etapy rozvoje firmy na českém trhu!

Máte zkušenosti s byznysem v oblasti stavebních materiálů u velkých stavebních projektů (velké kancelářské budovy, atypické projekty, komerční centra) ?

Vaše obchodní aktivity se zaměřovaly především na developery, architektonické a projekční kanceláře ?

Víte jak nabídnout nejefektivnější řešení pro zákazníka ?

Vítáte možnost částečného působení z domova ?
České zastoupení významné západoevropské firmy nabízí příležitost pro uplatnění vašich zkušenosti !

Jako Manažer projektového byznysu budete mít na starosti celou ČR (především velká centra). Budete jednat se zástupci investorů, projekčními a architektonickými kancelářemi s cílem nabídnout jim řešení, které by zapojili do připravovaných projektů.

Profil kandidáta

Abychom vás mohli zařadit do užšího výběru, měli byste mít:

  • vzdělání technického směru, nebo relevantní praxi v oblasti stavebnictví

  • prokazatelnou praxi na samostatné obchodní pozici zaměřené na velké projekty v oblasti stavebních materiálů (ideálně vnější plášť budov (okna, dveře, fasádní systémy, stínění apod.)

– znalost obchodních a marketingových principů, zkušenost s budováním dlouhodobých vztahů se zákazníky (čistě B2B byznys)

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost pracovat s čísly, technickými specifikacemi

  • obchodní myšlení, orientaci na zákazníka, energii a proaktivitu

  • vysokou samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

Náš klient nabízí:

  • příležitost pro aktivní ambiciózní obchodníky z oblasti stavebních materiálů a stavebních projektů

  • odpovídající platové ohodnocení se zajímavou bonusovou strukturou

  • firemní automobil, notebook, mobil, částečnou home office (nemusíte být přímo z Prahy, kde firma sídlí)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 4019679  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.