Leader divize digitálních řešení – Střední Evropa – IT SW

Praha, Česko

Popis pozice

OBCHODNĚ-SERVISNÍ SPOLEČNOST (B2B) S POBOČKAMI VE TŘECH ZEMÍCH STŘEDNÍ EVROPY

Pro našeho klienta, úspěšného středoevropského zástupce globální společnosti působící v oblasti DMS (zpracování a distribuce dokumentů), hledáme zkušeného obchodníka a manažera zároveň, který bude spolu s jednatelem firmy dále rozvíjet společnost a podílet se na realizaci nových obchodních aktivit ve sféře digitálních dokumentů a digitální zákaznické komunikaci.
Na této pozici budete zodpovědný zejména za:

– strategii dalšího rozvoje obchodních aktivit v oblasti SW řešení

– řízení obchodních projektů a vedení obchodních jednání zejména pro velké klienty v daných zemích

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků i péče o stávající zákazníky a jejich další rozvoj (zvýšení obratu a profitu u klienta), účast ve výběrových řízeních.

- budete řídit tým spolupracovníků ve třech pobočkách (ČR, SR, HU), reportovat budete přímo jednateli společnosti

Profil kandidáta

Náš klient očekává:

– relevantní zkušenost z obchodní firmy v rámci SW B2B služeb (zákazníky jsou zejména státní správa, banky, pojišťovny, korporátní klientela) na minimálně středně manažerských pozicích orientovaných na obchod (obchodní schopnosti)

– prokazatelné zkušenosti s řízením lidí a motivací menšího týmu (manažerské schopnosti)

– velmi dobrou orientaci v oblasti IT, zejména SW aplikací pro firmy, zkušenosti se SW pro správu a zpracování dokumentů velkou výhodou (např. spisové služby, CRM, CCM systémy apod.)

  • ochota cestovat (převážně CŘ, SK, HU )

– pokročilá aktivní znalost anglického jazyka (business úroveň) nutná, stejně jako plynulá znalost českého, nebo slovenského jazyka (pokud není rodnou řečí).

Nabízíme

Náš klient nabízí:

– možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné soukromé společnosti ve Střední Evropě

– zastupování jednoho z globálních leaderů v dané oblasti, kontakt s aktuálním světovým děním

– mzda s výraznou motivační bonusovou složkou dle schopností a obchodních úspěchů

– firemní automobil i pro soukromé účely

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4019681  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.