Stavbyvedoucí pro kolejové stavby - zk. kolej. staveb podmínkou

Olomoucký kraj

Popis pozice

Výzva pro Ty, kteří mají zkušenost s vedením kolejových staveb!

  • řízení svěřené stavby

  • koordinace podřízených zaměstnanců, mechanizace a subdodavatelů

  • příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek

  • dohled nad plněním úkolů a dodržování časového harmonogramu

  • kontrola dodržování BOZP

  • řádné vedení dokumentace staveb

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ stavební

  • zkoušky dle předpisu SŽDC Zam1

  • zkušenost s vedením staveb a podřízených pracovníků

  • samostatné rozhodování, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikační dovednosti

  • uživatelskou znalost práce na PC, MS Office

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stabilní společnost, která má narůstající tendenci zakázek a zisků

  • služební vůz i k soukromým účelům

  • flexibilní prac. doba

  • roční odměny, benefity

  • 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávání, rozvoj a společné akce

  • pohodové lidi, dobrou atmosféru a nechceme to měnit

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4019685  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.