Servisní technik

Královéhradecký kraj

Popis pozice

–Zajišťování plynulého a bezporuchového chodu automatizovaného skladu na malé přepravky - hlavní komponenty skladu: regálové zakladače, dopravníky, roboty, automatické etiketovačky a další

–Operační údržba a podpora týmu logistiky (rovnání zaseknutých přepravek, odstraňování přebytečného materiálu z přepravek..)

–Pravidelná údržba zařízení (kontrola, mazání, nastavování, ladění, čištění..)

–Opravy zařízení (výměny poškozených dílů, nastavování senzorů..)

–Sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů

–Reportování

Profil kandidáta

  • Střední škola s technickým zaměřením/SOÚ s maturitou

  • Zkušenosti na údržbářské pozici jsou výhodou, manuální zručnost

  • Možnost pracovat v provozu 24/7 v dvousměnném systému - 4 dny ranní směna (6:00 - 18:00), 4 dny volno, 4 dny noční směna (18:00 - 6:00), 4 dny volno

  • Schopnost pracovat v týmu, týmový duch, analytické myšlení

  • Dobrá orientace v technické dokumentaci - elektro schémata, strojírenské výkresy, pneumatické schémata

  • Vůle učit se a profesionálně se rozvíjet

  • Základní IT znalosti (MS office, outlook ...)

  • V případě elektro profilu, vyhláška 50/§5 výhodou

  • Svářečský průkaz, licence na řízení VZV je výhodou

  • Základní znalosti PLC Simatic S7 - čtení programu, diagnostika je velkou výhodou

Nabízíme

Platové rozhraní v hrubém:

27.000, - až 28.000, - Absolvent bez zkušenosti

29.000, - až 30.000, - Člověk se základními zkušenostmi

31.000, - až 32.000, - Uchazeč se středními zkušenostmi údržby strojních zařízení

33.000, - až 34.000, - Uchazeč s bohatými zkušenostmi údržby strojních zařízení

35.000, - až 36.000, - Uchazeč s bohatými zkušenostmi údržby strojních zařízení z Automotive prostředí + schopnost vést tým lidí

37.000, - až 40.000, - Uchazeč s bohatými zkušenostmi, znalostí PLC, plynulá angličtina (resp. němčina) z Automotive prostředí + schopnost vést tým lidí

Nabízené benefity (platné až po uplynutí 3 měsíční zkušební lhůty):

5 dní dovolené navíc => 25 dní dovolené za kalendářní rok

13. plat

Stravenky v nominální hodnotě 110, - KČ bez doplatku

Penzijní připojištění:

1% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 7 až 24 měsíců

2% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 25 až 72 měsíců

3% z hrubého platu při trvání pracovního poměru více než 72 měsíců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4020073  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.