Skladník / Řidič VZV (retrakář) - pro sklad potravinářské výroby

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost ve skladu a obsluhoval/a jste VZV, jako je retrak apod. a bydliště máte v okolí Starého Města, okr. Uherské Hradiště? Pokud ano, pošlete svůj životopis s kontaktem, probereme detaily. Nástup IHNED!

– manipulace s vzv, retrak
– naskladňování / vyskladňování palet pomocí retraku ve skladu potravinářské výroby
– závoz palet na výdejní zóny

Profil kandidáta

– ochotu pracovat na 3 směny
– doklady na vzv či retrak (propadlé zle obnovit)
– důležitá je předchozí zkušenost ve skladu
– fyzickou zdatnost
– ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

– zázemí silné potravinářské společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– příplatek za odpolední směnu
– docházkový bonus
– příspěvek na stravování
– flexibilní systém benefitů
– 5 dní volna nad rámec zákona

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4021787  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.