Manager kvality se znalostí NJ - okr. Uherské Hradiště

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením oddělení kvality, jste úzce spaj s výrobou, není to rozhodně jen práce od stolu, ovládáte německý jazyk a hledáte novou pracovní výzvu? Nyní obsazujeme Managera kvality se znalostí německého jazyka.

  • stanovení a optimalizace procesů
  • řízení interních a externích auditů (odpovědnost za vedení ISO9001, EN1090)
  • komunikace s dodavateli a zákazníky, řešení reklamací
  • implementace nápravných opatření do výrobního procesu
  • řízení týmu kontrolorů kvality
  • řízení EHS v souladu s platnou legislativou

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s řízením kvality
  • zájem o výrobu, člověk zvyklý z výrobního procesu, nejen z prostředí kanceláře
  • základní znalosti Kaizen nebo podobného systému trvalého zlepšování
  • manažerské a komunikační schopnosti, proaktivita, tah na branku, pozitivní osobnost
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s řízením EHS vítány

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení, roční finanční bonus dle dosažných výsledků
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • pracovní poměr na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci na zajímavých projektech
  • možnost osobního i profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4021788  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.