Document management specialist

Praha

Popis pozice

Jste pečliví a máte zkušenosti v oblasti správy dokumentů?

Jste technicky založení?

Chcete být součástí nového projektu v oblasti klíčové infrastruktury?

Pak hledáme právě vás.
Na této pozici bude zodpovědní za správu veškeré projektové dokumentace technických staveb od přípravné fáze, až po realizační. Dále pak budete archivovat hotové projekty. Budete se podílet na vzniku nového centralního systému pro správu dokumentů. Vaším úkolem bude tako komunikace ve všemi techniky zainteresovanými na daném projektu a externím konzultantem, po kterém nakonec vše převezmete.

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání, SŠ/VŠ

  • Zkušenosti s prací s projektovou dokumentací

  • Orientace v technických výkresech a technické dokumentaci

  • Základní znalost práce s GIS - výhodou

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 Sick days

  • Flexipass poukázky

  • Multisport karta

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4022087  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.