Operátor servisního centra s nástupním bonusem 5.000 Kč!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz? Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém? Hledáme zkušené i nezkušené kolegy, všechno se totiž dá naučit, stačí jen chtít! Ozvi se nám a jdeme na to!
Budeš u nás opravovat elektronické výrobky jako jsou telefony a notebooky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nemáš se čeho bát, všechno tě moc rádi naučíme!

Profil kandidáta

Nemáme žádné přehnané požadavky, potřebujeme jen abys měl chuť pracovat a učit se novým věcem!

Nabízíme

Za tvou odvedenou práci nabízíme nástupní plat, který činí 18.000 – 21.000 Kč + nástupní bonus 5.000 Kč
– v případě operátorské pozice bez zkušeností 18.000 Kč
– v případě vyšší pozice, pokud máš již nějaké zkušenosti nebo splníš testy manuální zručnosti na výbornou 21.000 Kč
dále benefity jako:
– jednosměnný provoz 9:00-17:30
– stravování na pracovišti – oběd za 25-35 Kč
– práci v čistém prostředí a moderní hale
– práci u které můžeš sedět
– stabilní práci na HPP

Tak neváhej a ozvi se pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na 800 70 70 70!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová
ID: 4022401  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.