Průmyslový inženýr

Liberecký kraj

Popis pozice

Zavádění nových projektů do sériové výroby?

Optimalizace výrobních procesů?

Změnová řízení, PFMEA, APQP, PPAP?

To vše znáte? Máte s tím praktické zkušenosti? A ještě k tomu hovoříte plynule anglicky?

Dejte mi o sobě vědět!
  • Zavádění nových projektů do sériové výroby

  • Koordinace průběhu zakázek v prototypové fázi

  • Řízení projektového týmu

  • Optimalizace výrobních procesů a podílení se na VA / VE vytváření a implementaci

  • Zodpovědnost za včasnost a kvalitu dodávaných produktů

  • Komunikace s projektovými manažery, key account manažery, centrální laboratoří a dalšími

  • Zodpovědnost za řádné provedení změnových řízení včetně dokumentace

  • Aplikace znalosti PFMEA, APQP, PPAP v procesu

  • Zodpovědnost za svěřené prototypové projekty, zajištění materiálu

  • Zodpovědnost společné s týmem za ověření vyrobitelnosti dílů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • Min. 2 roky praxe na podobné pozici

  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni

  • Znalost IATF 16949, APQP, PPAP, FMEA a další

Nabízíme

  • Atraktivní a různorodou práci pro světového dodavatele automotive

  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí

  • Týden dovolené navíc

  • Roční bonus

  • Pružnou pracovní dobu

  • Stravenky 100 Kč

  • Další odborný rozvoj a vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4022402  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.