Pracovník odbavení letecký zásilek

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta zajišťující logistické služby hledáme spolehlivého a pracovitého zaměstnance na pozici Pracovník odbavení leteckých zásilek.

Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro kandidáta se zkušenostmi v mezinárodní dopravě a se znalostí s celní problematikou.

  • Fyzické odbavení zásilek na letištních terminálech

  • Každodenní používání služebního vozu pro účely odbavení i k občasné přepravě zásilek v okolí Prahy

  • Komunikace s dodavateli

  • Zajištění kompletní dokumentace k zásilkách

  • Práci v interním operačním systému - zadávání a aktualizace dat k přepravám

Profil kandidáta

  • Alespoň základní znalost anglického jazyka (čtení údajů z dokumentů)

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Základní práce na PC (email, MS Office)

  • Aktivní řidič sk. B

  • Znalost a zkušenosti v oboru mezinárodní dopravy - výhodou

Nabízíme

  • spolupráce formou dohody o pracovní činnosti na dlouhodobou spolupráci, možnost převedení na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 150 ,- Kč / hod

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • pracovní doba: 30 hod/týdně (ideálně 6 hod/denně)

  • lokalita: Letiště Václava Havla

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4022821  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.