Asistent /-ka pro vedení společnosti

Praha

Popis pozice

Jste komunikativní, pracovití a emaptičtí?

Jste týmový hráč a vyhledáváte nové výzvy?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty / kandidátky na pozici Asistenta / Asistentky pro vedení společnosti.
  • podpora managementu společnosti

  • organizační a administrativní podpora

  • tvorba, evidence a správa dokumentů

  • podpora chodu kanceláře a její správa

  • příprava reportů a analýz pro vedení společnosti

  • služební cesty mimo ČR

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • velmi dobré organizační schopnosti

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 30 000,- - 40 000,- Kč / měsíc - dle zkušeností

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • 25 dní dovolené

  • přátelský kolektiv

  • lokalita: Praha - Karlín

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4022822  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.