Software architect - microservice stack IoT - Hradec Králové/ Jablonec n.Nisou

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pokud jsi profesionál a rád pracuješ s profesionály, kteří tvé schopnosti ocení, můžeme si zavolat, abychom se o sobě dozvěděli více (viz dole postup poté, co nás kontaktuješ).

Kdo jsme a co děláme?

V rámci naší společnosti držíme plochou strukturu a žádné téma u nás není tabu. Nejsme korporát, ani jím nechceme být - na druhou stranu nejsme ani startupem a nežijeme v chaosu. Naším produktem je IoT CLOUD, ve kterém máme již cca 270 tisíc zařízení (hlavně alarmů).

Místo výkonu: částěčně home office + sídlo kanceláře buď v Hradci Králové nebo v Jablonci nad Nisou.
Co Tě u nás čeká?

Staneš se součástí vývoje a budeš úzce spolupracovat s architekty ostatních technologických stacků. Tvým novým dítětem se stane mikroservisní technologický stack, budeš se na něj koukat z výšky a snažit se, aby vevnitř dával smysl. Řešit technologické výzvy koncepčně přes celý stack.

Dostaneš se i k návrhu architektury projektů, či k její oponentuře - postupujeme tuto zodpovědnost do týmů, které pak projekt realizují.

Tvým úkolem bude také první úroveň analýzy, jejímž cílem je zjistit, zdali se při dané business hodnotě vyplatí projekt realizovat. Další úrovně analýzy již řeší týmy.

Profil kandidáta

Jaké dovednosti hledáme?

Technická rovina

  • senior vývojář (ne nutně v jazyku našeho technologického stacku)

  • všeobecný přehled o technologiích a principech (měl bys mít schopnost nastudovat problematiku a předat ji dál)

  • schopnost určit jaká technologie/princip (pattern) je vhodný na jakou úlohu

Analytická rovina

  • nutná zkušenost s distribuovanými systémy a schopnost v nich přemýšlet

  • měl bys být schopen najít účel a analyzovat jej

  • zhodnotit klady a zápory

  • vnímat přesahy do vývoje, provozu, produktu

Nabízíme

  • Stravenky, sickdays, občerstvení na pracovišti

  • Dlouhodobou, stabilní práci, flexibilitu a práci na home office

  • Firemní telefonní tarify, sleva na firemní produkty a služby

  • Jeden den placeného volna v závěru roku

  • Jednorázová odměna při narození dítěte, odměna při uzavření sňatku, ocenění pracovních výročí

  • Benefitní konto ve výši 8.000 Kč na 12 měsíců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 4024254  Datum zveřejnění: 22.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.