Finanční ředitel/ka výrobní společnosti

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Finančního ředitele.

Na této pozici povedete tým 3 lidí a metodicky budete odpovídat za pobočku v ČR a na Slovensku.

  • Sledování denního výsledku

  • Kontrola pohybů v Cash flow

  • Kontrola plynulého příjmu z factoringového financování

  • Komunikace s bankou, finančními poradci

  • Zajištění financování investic

  • Závěrečné měsíční a roční operace

  • Tvorba business plánu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

  • Pracovní zkušenost v oblasti vedení financí výrobní společnosti

  • Znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni

  • Pokročilou znalost finančního účetnictví

  • Zkušenosti v oblasti controllingu

  • Pokročilá znalost MS Office, Navision výhodou

Nabízíme

  • Klíčovou pracovní pozici v Top Managementu

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené, sick days

  • Příspěvek na vzdělávání, kulturu, sport a rekreaci

  • Nástup možný ihned

  • Zástup za MD min. 3 roky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4025354  Datum zveřejnění: 26.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.