HR Specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti a praxi v oblasti personalistiky? Disponujete dobrými komunikačními a organizačními schopnostmi? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou nabídku na pozici HR Specialisty!
• komplexní zajištění personálních procesů, podpora při celkovém životním cyklu zaměstnance
• vedení personální agendy zaměstnanců
• spoluúčast na personálních projektech
• úzká spolupráce s interní mzdovou účtárnou
• HR reporting
• administrativně-organizační podpora personálního oddělení
• spolupráce v oblasti zdravotní péče, BOZP, PO, školení

Profil kandidáta

• zkušenosti s náborem zaměstnanců
• minimálně SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrá orientace na internetu a uživatelská znalost MS Office
• znalost zákoníku práce
• velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• samostatnost, kreativita, zodpovědný přístup k plnění úkolů
• ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení
• pracovní mobilní telefon
• příspěvek na dopravu
• 13. plat
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• možnost dalšího vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4025618  Datum zveřejnění: 27.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.