Obchodní ředitel – průmyslové a nouzové osvětlení

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do stabilní společnosti, která nabízí kompletní osvětlovací řešení pro nejrůznější projekty, a je zároveň jedním z nejvýznamnějších producentů kvalitního osvětlení na domácím trhu a má dobré uplatnění také v zahraničí, hledáme nového obchodního ředitele.

Máte-li praxi se strategickým plánováním obchodu a s vedením obchodního týmu, domluvíte se anglicky a máte veškeré kvality obchodního manažera, tak pravděpodobně hledáme právě Vás!
Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Strategické řízení obchodu (nastavování obchodních cílů a budgetů)

  • Kompletní zodpovědnost za obchodní oddělení

  • Modernizace a rozvoj obchodních procesů

  • Monitoring a analýza trhu

  • Spolupráce na realizaci nových projektů

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a vyjednání obchodních podmínek

  • Spolupráce s generálním ředitelem a se zahraničním vedením společnosti

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Praktické znalosti na úrovni SŠ/VŠ vzdělání – zaměření elektrotechnika, stavebnictví, ekonomika obchodu

  • Předchozí praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky

  • Zkušenosti s budováním a vedením obchodního týmu

  • Komunikační a organizační dovednosti

  • Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou

  • Aktivní řidič skupiny B – ochota cestovat

  • Znalost práce s počítačem (mail, excel, word)

  • Znalost project managementu a obchodní zkušenost v oblasti průmyslu a nouzového osvětlení výhodou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní celosvětové výrobní a obchodní společnosti

  • Termín nástupu dohodou

  • HPP

  • Kancelář v centru Brna

  • Motivující finanční odměna + provizní složka

  • Pružná pracovní doba

  • Home office

  • Auto i pro soukromé účely

  • Telefon, notebook

  • Jazykové vzdělávání (i individuální)

  • Závodní stravování

  • Propracovaný systém školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 4026423  Datum zveřejnění: 28.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.