Stavbyvedoucí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V ostravské stavební společnosti, která na trhu působí již 30 let, obsazujeme pozici STAVBYVEDOUCÍ.
Hledáme člověka, který ví, jak řídit a organizovat stavební zakázky (zemní práce, demolice, úpravy terénů) a jejich realizaci umí dotáhnout do zdárného konce.
  • příprava stavby
  • řízení staveních zakázek, rozdělení práce (převážně jde o demolice, zemní práce)
  • organizace lidí a strojů na stavbách
  • vedení stavebního deníku, práce s projektovou dokumentací
  • spolupráce se subdodavateli

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • autorizace je vítaná - firma případně podpoří její získání
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • měsíční odměny
  • možnost profesního růstu
  • stravenky
  • automobil
  • prémie v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4028244  Datum zveřejnění: 2.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.