Volná pozice montážníka - práce na dvě směny!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáme nové technicky zdatné kandidáty se znalostmi z průmyslové výroby, kteří se s námi budou podílet na výrobě pohonných a řídících systémů pro elektricky poháněné vysokozdvižné vozíky. Společnost se nachází ve městě Ostrov u Stříbra.
  • montáž elektrických vozíků

  • práce s manuálními nástroji - jako jsou vrtačky, nože, šroubováky, úhlové brusky a další

Profil kandidáta

  • možnost docházet na dvousměnný provoz

  • zkušenosti z průmyslového odvětví nebo vyučení ve strojírenském oboru

  • manuální zručnost je nutná

  • možnost vlastní dopravy

Nabízíme

Po zkušební době výše mzdy činí 22 240 Kč, navíc získáte:

  • bonus za dobře odvedenou práci po zkušební době až 9 128 Kč

  • příplatky za odpolední směnu

  • příspěvěk na dopravu

  • stravenky v hodnotě 80 Kč

  • 25 dní dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4030439  Datum zveřejnění: 7.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.