Technolog v automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Zajímají Vás různé technologie výroby?

Máte strojírenské nebo jiné technické vzdělání a už máte na pozici Technolog praxi?

Ovládáte anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni?

Jestli-že ano, mohla by Vás tato nabídka zajímat!

Pro super firmu hledám technology, kteří svými znalostmi a zkušenostmi budou firmě pomáhat se ještě více zlepšovat.
  • Návrhování výrobního procesu

  • Definování a následná realizace výrobního procesu

  • Optimalizace procesů

  • Tvorba technologických postupů

  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

  • Spolupráce s výrobou a OŘJ při kontrole dodržování technologické kázně

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru

  • Znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou

  • Praxe na pozici ve výrobní společnosti min 2 roky

  • Technické myšlení, zodpovědnost

  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Možnost aktivního zapojení do výrobního procesu

  • Dovolenou 25 dní

  • 13. a 14. plat

  • Možnost cestovat

  • Velmi bohatý benefitní program

  • Firemní vzdělávání a možnost seberealizace

  • Sportovní a společenské akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4030491  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.