Elektroprojektant - senior/šéfprojektant

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste zkušeným projektantem v oboru elektro či MaR a přemýšlíte, kam se dál posunout? Láka Vás větší zodpovědnost a možnost předávat své zkušenosti týmu kolegů? Chcete se i Vy neustále vzdělávat a pracovat na zajímavých zakázkách pro velké klienty?

Pro českou společnost zabývající se kompletními dodávkami v oboru elektro a MaR hledám seniorního Projektanta s potenciálem na vedení celého oddělení projekce!

Náplň práce:

  • tvorba kompletní dokumentace elektro či MaR

  • zpracování výkresů, technických zpráv a specifikací

  • spolupráce na nabídkovém procesu - komunikace s investory i dodavateli

  • dohled nad týmem projektantů, jejich zaškolování a mentorování

  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání

  • znalost práce na PC (Office, AutoCAD, Eplan,...)

  • praxe v oboru projektování elektro či MaR

  • řp. B

  • pečlivost, spolehlivost, odpovědnost

  • příjemné vystupování a schopnost týmové práce

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení (fixní mzda + bonusy ze zpracovaných projektů a individuální odměny)

  • stabilní záměstnání, prima kolektiv a férového šéfa

  • flexibilní pracovní dobu s možností občasného HO

  • dovolenou navíc a sickdays

  • mobil, notebook

Místo výkonu práce: Kutná Hora

Zaujala Vás nabídka? Přes ikonu "odpovědět" se můžete přihlásit do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4030499  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.