Projektový vedoucí (elektro, MaR)

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou společnost působící v oblasti dodávek elektro či MaR pro různá odvětví průmyslu, hledám kandidáta pro vedení jednotlivých projektů - vhodný kandidát má vzdělání či praxi v oboru elektro (MaR) a zkušenosti s vedením projektů... nejste to právě Vy?

Náplň práce:

  • převzetí zakázky od obchodníka a její vedení od vyprojektování po předání

  • tvorba plánu zakázky, organizace personálního obsazení, příprava a dohled nad cashflow, účast na kontrolních dnech, předání zakázky a příprava podkladů k fakturaci

  • komunikace s dalšími zainteresovanými odděleními (projekce, rozpočty, nákup, montáž)

  • spolupráce s investorem a řešení jeho požadavků

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (obor elektro)

  • praxe v projektovém řízení

  • řp. B

  • výborné organizační a komunikační schopnosti

  • spolehlivost a týmový duch

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení (základ + další odměny z dokončených projektů)

  • super kolektiv a férového šéfa

  • dovolenou navíc a sickdays

  • vlastní organizaci práce

  • mobil, notebook, auto dle domluvy

  • další vzdělávání a neustálý růst

Místo výkonu práce: oblast od Neratovic až k Litvínovu (dle bydliště a zakázek)

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4030501  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.