Svářeč CO2 začátečník i bez průkazu, mzda 30.000-40.000 kč/měs, ubytování zdarma

Dobříš, Česko

Popis pozice

ro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE CO2, který bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

V případě, že máš propadlý svářečský průkaz - zajistíme obnovu. Pokud máš zkušenosti se svařováním, ale nevlastníš svářečské oprávnění - zajistíme svářečský průkaz.

NÁSTUP NEJLÉPE IHNED NEBO DLE DOHODY :-)

Profil kandidáta

  • zkušenosti se svařováním

  • 100% docházka

Nabízíme

Základní hodinová mzda od 175 Kč/hod ( svářeč začátečník )

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4031447  Datum zveřejnění: 9.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.