Dispečer v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oblasti pronájmu stavební techniky hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici dispečer pro pobočku v Olomouci.

Máte předchozí zkušenosti s organizací logistiky / přepravy a s komunikací se zákazníky?

Máte technické myšlení?

A ideálně strojní či ekonomické vzdělání?

Tak to hledáme právě Vás!
Na své nové pozici budete zodpovídat za:

  • organizaci pronájmů stavební techniky pro zákazníky

  • zajištění přepravy strojů k zákazníkovi a od zákazníka

  • zajištění oprav strojů od techniků

  • zástup vedoucího pobočky v době jeho nepřítomnosti

  • vyřizování reklamací, administrativy

Zkrátka budete hlavní kontaktní osobou pro zákazníky společnosti. Nejedná se o obchodní pozici.

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

  • alespoň SŠ vzdělání strojního či ekonomického zaměření

  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

  • technické myšlení a analytické dovednosti

  • schopnost organizace času a práce

  • ideálně předchozí zkušenosti na podobné pozici

  • angličtinu alespoň na úrovni A2 pro základní komunikaci

  • ŘP sk. B

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardní odměnu, dovolenou nad zákonný rámec, sick-days, prémie a bonusy, multisportku, příspěvek na stravování a spoustu dalších benefitů!

Výhodou bude, pokud můžete nastoupit ihned.

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4032516  Datum zveřejnění: 11.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.