Personalista - Team leader

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi? Máte alespoň částečné zkušenosti z personální oblasti?

Pro náš tým v Kvasinách hledáme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici Team leader.

  • Vedení týmu na pobočce v Kvasinách

  • Komunikace s klienty

  • Péče o přidělené zaměstnance

  • Reportní a kontrolní činnosti

  • Spolupráce s centrálou společnosti

Profil kandidáta

  • Zodpovědná a časově flexibilní osoba

  • Člověk s velmi dobrými organizačními schopnostmi

  • Zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou

  • Komunikativní osoba

  • Uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Notebook, mobil i pro soukromé účely

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Nástup ihned/dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4032517  Datum zveřejnění: 11.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.