Elektronik

Středočeský kraj

Popis pozice

Vlastníte vyhlášku 50§5 a výše? Vyznáte se v technnické dokumentaci?

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici Elektronik!
Průmyslové inženýrství se zaměřením na elektroniku a automatizaci:

· zajištění chodu výrobních zařízení, včetně nastavování a řešení závažnější poruch.

· vylepšování výrobních zařízení.

· podpora techniků inženýringu při řešení složitějších problémů a údržby.

· sledování stavu a optimalizace výrobních procesů včetně využití dat z informačních systémů.

· spolupráce s externími firmami včetně zahraničních.

Profil kandidáta

· VŠ, SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření.

· Znalost práce na PC - MS Office, základy CAD.

· Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň.

· Porozumění a schopnost vytvářet technickou dokumentaci

· Výhodou minimálně § 5 vyhlášky 50/1978Sb., platný řidičský průkaz skupina B.

· Výhodou zkušenosti z výrobního prostředí a oboru elektronika a automatizace.

Nabízíme

· Dobré mzdové ohodnocení

· Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti

· Systém benefitů

· 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě

· 25 dnů dovolené

· 6 dnů volna na zotavenou

· Příspěvek na dopravu

· Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4033571  Datum zveřejnění: 15.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.