Vedoucí projektant konvektorů ve výrobní firmě

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máte za sebou úspěšnou praxi vývojáře a projektanta řešení topných těles (konvektorů) a tato práce Vás stále baví?

Máte zkušenosti s řízením menšího týmu technických pracovníků?

Hovoříte dobře anglicky ?

Dáváte přednost přátelskému a neformálnímu prostředí středně velkých firem před velkými korporacemi?

Bydlíte ve středních Čechách nebo v západní části Vysočiny poblíž dálnice D1 ?

Máme tu něco pro Vás!
Náš klient vyrábí zařízení pro vytápění komerčních, kancelářských i rezidenčních prostor.

Koho hledáme?

Vedoucího projektanta divize Heating

V této pozici budete mít na starosti:

  • komplexní řízení konstrukce (projekce) topných systémů na míru zakázce a vývoj inovací produktů

  • sledovánínových trendů na trhu (Evropa), účast na veletrzích a odborných konferencích

  • odpovědnost za vývojovou práci, rozvoj portfolia produktů (zodpovědnost za vývojovou a výrobní konstrukci ve firmě, včetně zodpovědnosti za část výrobního portfolia - product management).

  • aktivní spolupráce s výrobou i obchodem

Profil kandidáta

Abychom Vás mohli zařadit do výběrového řízení měli byste splňovat následující požadavky :

• praxi při projektování topných těles (konvektorů), či technicky podobných produktů

• SŠ/VŠ technického zaměření a relevantní praxe

• zkušenosti z pozice projektanta ve strojírenství (ideálně zakázková výroba), řízení projektů

• velmi dobrá aktivní znalost anglického jazyka, technická slovní zásoba,

• schopnost komunikace napříč firmou i se zákazníky (z velké části v zahraničí)

Nabízíme

Co Vám náš klient může nabídnout?

· nestereotypní tvůrčí práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

· 25 dní dovolené.

· neformální a přátelské prostředí.

· zázemí stabilní společnosti

· odborné a jazykové vzdělávání, příležitost k profesního růstu

· příspěvek na stravování.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4033573  Datum zveřejnění: 15.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.