Elektronik

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobního závodu hledáme elektronika, který má platnou elektro vyhlášku §6. Očekáváme zkušenosti z údržby linek, ochotu pracovat na 3směnný provoz. Odměnou vám budou finanční odměny, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, stravenky apod.

  • zodpovědnost za plánované preventivní údržby a nárazové opravy svěřených zařízení

  • provádí zapojení elektronických zařízení a řídicích systémů

  • provádí opravy podružných rozvaděčů a motorových a světelných rozvodů

  • zodpovídá za údržbu softwarů, jejich zálohování a aktualizace

  • přichází s návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace

Profil kandidáta

  • SŠ elektro - elektronik

  • platná vyhláška 50/78 Sb. § 6

  • znalost programu – Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc

  • znalost průmyslových senzorů a čidel

  • znalost PLC systemů a frekvenčních měničů

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4034662  Datum zveřejnění: 17.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.