Montážník / zajištěné zakázky + fin. růst - nástup ihned!

Zlínský kraj

Popis pozice

Zakázek na tento rok máme tolik, že budeme rádi, když se budeš podílet na jejich plnění společně s námi. Přijď se podívat mezi nás, o čem práce u nás je a staň se součástí naší pohodové party montážníků.

Do týmu hledáme i Elektrikáře (s vyhl. 6) a Lakýrníka pro mokré lakování.
– jednoduché montážní práce ve výrobě modulárních staveb

– je to modulární skládačka / "lego pro dospělé"

– pro člověka/kutila, který je kamarád s bruskou, vrtačkou a nýtovačkou

Profil kandidáta

– hledáme manuálně zručné kandidáty, kde nehraje roli vzdělání, důležitá je šikovnost, zručnost, práce s nářadím ti nečiní žádný problém a je tvým koníčkem, schopnost pracovat v týmu
– aktivitu a šikovnost umíme dobře a spravedlivě ohodnotit a přidáme zajímavé benefity
– po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Nabízíme

– zázemí stabilní nadnárodní společnosti
– příjemné pracovní prostředí přátelský kolektiv
– motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
– 13. plat
– navýšení mzdy po zkušební době
– pravidelnou valorizaci mzdy
– náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na dopravu pro kolegy ze vzdálenějších lokalit
– možnost výjezdů na montáže do zahraničí
– příspěvek na stravování (poukázky v hodnotě 90 Kč)
– možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění
– příležitost pro rozvoj, individuální přístup k pracovníkům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4034667  Datum zveřejnění: 17.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.