Tlumočník / asistentka

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti?

Máte zkušenosti s tlumočením v anglickém jazyce?

Pokud i Vy chcete být součástí úspěšné společnosti s přátelksým kolektivem, zašlete nám svůj životopis!

  • tlumočení interních porad pro generálního a obchodního ředitele společnosti v anglickém jazyce

  • organizování meetingů / porad - převážně v Praze

  • vytváření zápisů z porad

  • back office - zajišťování přehledu o služebních automobilech

Profil kandidáta

  • min. SŠ s maturitou

  • anglický jazyk na úrovni C1

  • předchozí zkušenost na pozici tlumočník

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

  • pracovitost, diplomatické vystupování

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 40 000,- Kč / měsíc

  • 5 týdnů dovolené + sick days

  • příspěvek na stravování

  • lokalita: Praha 4

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4037386  Datum zveřejnění: 23.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.