Mechanik stavebních strojů (jednosměnný provoz)

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s opravou stavebních či zemědělských strojů?

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s více než 100letou tradicí, která se zabývá výrobou stavebních strojů? Potom hledáme právě Vás!
– práce na dílně na pražské pobočce
– provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu
– určování závad na strojích a návrh řešení
– komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

– strojírenské vzdělání
– zkušenosti s opravou stavebních nebo zemědělských strojů, případně nákladních aut
– schopnost samostatné práce

Nabízíme

– platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
– 5 týdnů dovolené
– stravenky
– pracovní dobu (po – čt 7:00 - 16:00, pá – 7:00 - 14:30)
– kvalitní zaškolení
– spolupráci na HPP
– práci v Praze pro stabilní společnost s dlouhou tradicí
– nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4038628  Datum zveřejnění: 25.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.