Inženýr kvality

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro automotive firmu kousek od Brna hledáme vhodné kandidáty na pozici inženýra kvality. Máte zkušenosti se zákaznickou kvalitou, dorozumíte se anglicky, nebo máte čerstvě po studiích? Pojďte to zkusit k nám.
Budete mít na starosti:

  • Zlepšování a zkvalitňování výroby.

  • Spolupráci na projektech, reportování a analýzy výsledků a spolupráci s dalšími odděleními ve výrobě a vývoji.

  • Vedení i vlastních projektů

  • Možnost pracovat v sektorech výroby (na lisovně, montáži, vstřikování atd.)

  • Řešení interních problémů

  • Komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • Zkušenost ze zákaznické kvality z automotive.

  • Zná 8D reporty, Ishikawa nebo 5WHY.

  • Má analytické myšlení a dokáže si věci zorganizovat.

  • Zkušenosti se zákaznickými audity a znalost dalších podpůrných nástrojů výhodou.

  • Domluví se bez problému anglicky (aspoň B2).

Nabízíme

  • Nástup do kmene na dobu neurčitou.

  • Mzdu dle zkušeností + 13. mzdu + bonusy k tomu.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Možnost práce na home office a pružnou pracovní dobu.

  • Týden dovolené navíc.

  • Příspěvek na dojíždění.

  • Dotované jídlo za pár korun.

  • Multisportku a další benefity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4038753  Datum zveřejnění: 25.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.