Elektromechanik v terénu

Praha

Popis pozice

Hledáme do týmu elektromechanika, který bude v rámci jednosměnného provozu cestovat po interních provozovnách společnosti v rámci celé ČR a provádět na místě údržbu a opravy zařízení. Nabízíme zkrácenou pracovní dobu 7,5 h denně od pondělí do pátku. Nástup možný ihned či dohodou.

  • preventivní údržba a opravy zařízení

  • odstraňování závad na zařízeních

  • spolupráce při modernizaci zařízení

  • vykazování servisních zásahů do reportů

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota cestovat v rámci celé ČR!

  • výhodou Vám bude vyhláška č. 50 § 6 a znalost slaboproudu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem

  • měsíční bonusy

  • 25 dní dovolené

  • firemní dodávka

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku

  • zkrácená pracovní doba: 7,5 hodiny denně

  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4039101  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.