Obchodní zástupce podlahových krytin

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost a prodejce podlahových krytin hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici obchodního zástupce pro oblast Čechy. Sídlo společnosti se nachází v Praze, nicméně se zde budete pohybovat pouze 1-2 měsíčně. Bydliště v Praze tedy není podmínkou. Nástup je možný ihned či dohodou.

  • velkoobchodní prodej podlahových krytin profesionálním zákazníkům ve svěřeném regionu

  • aktivní obchodní činnost při jednání se zákazníky s cílem nabídnout vhodné produkty na konkrétní zakázky

  • prezentace produktu přímo u zákazníka

  • školení prodejců na produkt

  • zavedení produktu do prodeje

  • vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu v oblasti profesionálních prodejců podlahových krytin

  • rozesílání prezentací a velkoobchodních podmínek

  • odpovědnost za obchodní výsledky v regionu

  • úzká spolupráce s vedením společnosti

  • pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • zkušenost s podlahovými krytinami podmínkou!

  • prezentační, komunikační dovednosti a organizační schopnosti

  • znalost práce na PC, zejména excel a Outlook

  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • výhodou Vám bude předchozí praxe na obchodních pozicích

Nabízíme

  • fixní mzda odpovídající Vašim zkušenostem

  • provize z prodeje

  • 25 dní dovolené

  • notebook a telefon

  • nový služební automobil i k soukromým účelům

  • práce z domova

  • vlastní organizace práce z domova i v terénu – schůzky si budete rozvrhovat sami

  • místo výkonu práce: Čechy

  • možnost kariérního růstu na pozici KAM

  • smlouva pouze na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4039105  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.