Procesní inženýr

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte práci v dynamické společnosti, která Vám poskytne prostor pro seberealizaci a posouvání limitů? Pro našeho klienta působícího v oblasti výroby nyní hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici PROCESNÍ INŽENÝR. Pokud máte zkušenost s nástroji štíhlé výroby a baví Vás přemýšlet nad zlepšeními, která posunou výrobní proces kupředu, pak se budu těšit na Váš životopis.
Vaší náplní práce bude:
  • zefektivňování výrobních procesů, práce na vývoji linky a inovacích
  • zpracování a aktualizace dokumentace
  • práce s nástroji štíhlé výroby (kontrolní plán, vývojový diagram, PFMEA )
  • výpočet výrobní kapacity linky
  • práce se systémem SAP a JIRA

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost procesního inženýrství
  • komunikativní angličtina (slovem i písmem)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • prémie / bonusy
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • cafeterie
  • notebook, mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4039395  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.