Procesní inženýr na vstřikování plastů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Automotive firma hledá posilu týmu na pozici specialisty na vstřikování plastů., který se bude zabývat fází nových projektů. Pokud vás baví moderní technologie, "plastařina" jako taková a hovoříte anglicky, pak neváhejte a pošlete mi Vaše CV v AJ skrze formulář. Čeká na Vás atrativní mzda, benefity a velmi příjemný kolektiv nových kolegů.

  • Zavádí, nastavuje, optimalizuje procesy vstřikování plastů

  • Dohlíží na dodržování pravidel Design for Manufacturing

  • Nese zodpovědnost za nové i stávající projekty + příslušnou dokumentaci

  • Nese zodpovědnost za rozvoj linek, implementaci nových forem

  • Odhaluje kořenové příčiny nedostatků a závad (práce v program Mold-Flow)

  • Vytváří metodologii k řešení problémů a zefektivňování procesů

  • Analyzuje a sbírá data pro simulace procesů

  • Nese zodpovědnost za dodržování deadlinů

  • Spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického oboru

  • Zkušenost s plasty, zaváděním nových forem vstřikolisů

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky

  • Pokročilá znalost AJ (písemná i komunikativní)

  • Drive, tah na branku, efektivita při řešení problémů

  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Mzda + bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Flexi passy

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni

  • Příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4039482  Datum zveřejnění: 27.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.