Marketingový specialista

Ostrava, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku z oblasti ecommerce, který/á ovládá online marketing a zajímá se o IT technologie. Těšte se na atraktivní mzdu a odměny, na minimum byrokracie a na přátelské prostředí dynamické společnosti, která se nebojí růstu a nových trhů.

  • Navrhovat, rozvíjet a spravovat nástroje marketingu (především online nástroje) za účelem prodeje produktů společnosti (B2B, B2C) včetně celého procesu nákupu na webových stránkách

  • Spravovat budget, optimalizovat náklady a efektivně určovat strategii

  • Úzká spolupráce a komunikace s IT oddělením za účelem funkčnosti nástrojů

  • Spolupráce s obchodním oddělením, podpora prodeje

  • Komunikace v týmu či externí marketingovou agenturu

  • Správa portfólia produktů

  • Reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici

  • Orientaci v problematice online marketingu a ecommerce

  • Zkušenosti s psaním newsletterů a marketingových textů

  • Zkušenosti s přípravou a realizací online výkonnostních kampaní

  • Zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity kampaní

  • Pokročilou znalost Google Analytics, Google ADS, Sklik, FB, PPC, SEO

  • Samostatnost, orientace na výsledky

  • Logické uvažování

Nabízíme

  • Atraktivní mzda + pravidelné prémie

  • Auto i k osobním účelům

  • Pracovní nástroje : mobilní telefon, notebook

  • Přátelské prostředí, které nedusí velká byrokracie

  • Prosperující a stabilní společnost, která má v současnosti přes 500 zaměstnanců

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4040155  Datum zveřejnění: 1.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.