Project & Engineering Manager

Zlínský kraj

Popis pozice

Stabilní nadnárodní společnost, která je předním výrobcem a dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro nejrůznější stroje a specializované segmenty, s výrobními závody po celém světě, přijme do svého otrokovického závodu nového kolegu na zcela novou pozici Project & Engineering Managera.
Co bude náplní Vaší práce?

  • Odpovědnost a řízení celkem 4 oddělení – údržba strojů a zařízení, správa budov, energo, projektový management

  • Řízení 4 přímých podřízených a celého týmu o velikosti 40 zaměstnanců

  • Zajištění bezpečného provozu strojů v souladu s legislativou

  • Sledování a dodržování plánů nákladů údržby

  • Plánování investic v souvislosti se strojním vybavením

  • Správa rozpočtu údržby

  • Spolupráce s externími dodavateli v rámci zajištění plánované údržby

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • vzdělání technického charakteru – oblast strojírenství či energo výhodou

  • praxe na obdobné pozici

  • technický typ

  • podmínkou je zkušenost s řízením projektů (např. projekty na úsporu oddělení apod.)

  • zkušenost s organizací výběrových řízení

  • praxe s přímým vedením pracovníků

  • angličtina na komunikativní úrovni podmínkou

  • odpovědnost za svěřené úkoly, samostatnost

Nabízíme

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Motivujicí finanční ohodnocení

  • Práce na plný úvazek s nástupem možným ihned

  • Zkušební doba 6 měsíců, poté smlouva na dobu neurčitou

  • Flexibilní pracovní doba

  • Telefon

  • Počítač

  • Jazykové kurzy

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Flexipassy

  • Penzijní připojištění

  • Další benefity garantované kolektivní smlouvou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 4040951  Datum zveřejnění: 3.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.