Přípravář lakovny

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Co budete v práci dělat?

  • tmelit, brousit, maskovat dveřní rámy, křídla, okna a drobné dílce. Vaší prací bude celkově připravit produkt na jednotlivé fáze mokrého lakování.

  • pracuje se v rámci směnného provozu (ranní 6:00 – 17:00, noční 19:00 – 6:00)

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • jste vyučený v technickém oboru (truhlář, zámečník, ...)

  • jste manuální zručný

  • vyznáte se ve čtení strojírenské výkresové dokumentace

  • výhodou je praxe v oboru (broušení ručními bruskami, tmelení, pomocné lakýrnické práce)

  • máte chuť pracovat a zájem učit se novým věcem

Nabízíme

Co Vám za to nabídneme?

  • férovou a konkurenceschopnou mzdu

  • příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %

  • stokorunové stravenky, závodní kantýnu na pracovišti

  • body z Cafeterie (které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod), kartu Active Pass, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu

  • přispějeme Vám 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.

  • 25 dnů dovolené.

  • svozový autobus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4041804  Datum zveřejnění: 4.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.