Specialista síťové bezpečnosti (L1 support, ABSOLVENT, Praha/ Brno)

Praha

Popis pozice

Umíš výborně anglicky (nebojíš se denně komunikovat a psaní ti nedělá problém)?

Máš povědomí o bezpečnosti síťových řešení? Nechybí ti IT background podpořený ideálně vystudovanou technickou školu? Nevadí ti relativně rutinní činnost?

Pokud chceš získat zkušenosti, stát se součástí týmu bezpečnostních specialistů a využít angličtinu, neváhej => Staň se specialistou významného nadnárodního zákazníka!

Čeká tě nový projekt, který bude spuštěn v průběhu května.

Budeš zpracovávat technické požadavky, dostávat exporty z firewallu a srovnávat data s dokumentací.

CO TĚ KONKRÉTNĚ ČEKÁ?

  • Kontrola požadavků na konfiguraci sítě v aplikaci zákazníka

  • Kontrola úplnosti požadavků podle definovaných standardů zákazníka

  • Vyhledávání informací z konfigurace firewalových bran a load balancerů

  • Komunikace se zákazníkem telefonicky, mailem (v angličtině)

  • Příprava reportů – vyhodnocení provedené kontroly požadavku a dokumentace

Profil kandidáta

CO JE POŽADUJEME?

  • Angličtinu (slovem i písmem, B2/C1)

  • Všeobecný IT přehled

  • Vytrvalost k rozlousknutí problémů, pochopení jeho podstaty a schopnost náležitě reagovat

Čemu bys měl z hlediska síťových řešení rozumět (alespoň teoreticky):

  • firewally

  • VPNky

  • load balancery

  • IP adresace

  • síťové protokoly

  • šifrování dat, certifikáty

  • load balancing, virtuální IP adresace a back-end servery

VÝHODOU je čtení a porozumění definic firewallových pravidel (segmentace, NAT)

Nabízíme

ODMĚNOU TI BUDE:

  • Možnost práce na home office i z kanceláře

  • Osobní i kariérní rozvoj

  • Další vzdělávání v oboru

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sickdays

  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění

  • Stravenky

  • Občerstvení na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4042014  Datum zveřejnění: 5.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.