IT Project Manager

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jeden z nejvýznamnějších výrobců a distributorů zdravotnických a hygienických výrobků v České republice hledá posilu do oddělení Sales & Marketing, která by jim pomohla s vedení interních lokálních i mezinárodních projektů ať už reportingových, procesních nebo z oblasti cenotvorby. Jedná se o velmi různorodé prostředí a i o různorodou práci. Budete nejen komunikovat s lidmi, plnit termíny, dohlížet nad všemi aktivitami v rámci svěřeného projektu, dodržovat rozpočet, ale i motivovat svěřený tým a hledat řešení pro odstranění překážek. Aktuálně je k řešení interní BI projekt, ale očekává se, že nová posila bude pracovat i na dalších projektech, které bude zrovna potřeba řešit.
Vedení interních projektů, součástí projektů může být také úprava/vývoj reportingového řešení
Spolupráce v rámci mezinárodních projektů na lokální implementaci globálních řešení
Ownership nad interním BI řešením
Analýza potřeb a následná tvorba řešení dle požadavků
Dohled nad všemi aktivitami v rámci svěřeného projektu
✅ Dodržování rozpočtu
Motivace svěřeného týmu
✅ Poskytování transparentních dat uživatelům/kolegům

Profil kandidáta

☑️ Zkušenost s projektovým vedením, znalost prostředí JIRA, Confluence, ServiceNow nebo jiného
nástroje na vedení
☑️ Zkušenost s tvorbou obchodních a marketingových analýz, nastavením cenotvorby a vytvářením
plánu
☑️ Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2

Nabízíme

✔️ Kontinuální prostor pro seberealizaci
✔️ Zajímavá a různorodá náplň práce
✔️ Zapojení do projektů s mezinárodním přesahem
✔️ Firemní výrobky s výraznou slevou
✔️ Příspěvek na stravenky, studium AJ
✔️ Přátelský kolektiv (pravidelně zajdeme na snídani nebo na pivo)
✔️ Pravidelné teambuildingové akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4042487  Datum zveřejnění: 5.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.