Software Engineer (Intelligence Cloud) - remote

Práce z domu

Popis pozice

Společnost je vedoucím poskytovatelem řešení pro řízení a optimalizaci cen a marží v oblasti B2B pro velké obchodní společnosti po celém světě. Jejich SW řešení dokážou zvýšit zisk až o 30 % tím, že optimalizují cenovou strategii zákazníků a zvyšují efektivitu prodeje. Společnost tak poskytuje své služby v oblasti pricing software více než 300 největších světových firem z oblasti high-tech, průmyslové výroby, chemické výroby, aftermarket a distribuce.
Jako SW Engineer budete pracovat na produktu SaaS dodávaném prostřednictvím veřejného cloudu (AWS). Budete se rovněž podílet na vytváření nejnovějších produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, jako jsou Siemens, Dell, Ford…

Pokud se rádi podílíte na vývoji inovativního softwaru, řešení složitých problémů, ztotožňujete se s heslem „all hands on deck“ a chcete přispívat svými zkušenostmi kultuřu start-upu, je tato nabídka právě pro Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • Starat se o všechny aspekty produktu: od implementace, přes testování až po provoz.

  • Využívání technologií jako jsou Kubernetes, Terraform, AWS…

  • Analyzování požadavků a přicházení s možnými řešeními

  • Vytvářet a vylepšovat nejnovější služby, rovněž zajistíte, aby byly dobře testovány a vydány rychle a často našim zákazníkům

  • Příležitost se podílet na architektuře

Profil kandidáta

  • Rozsáhlé zkušenosti s vývojem v prostředí Java

  • Schopnost rychle porozumět novým problémovým / obchodním doménám a technologiím

  • Analytické myšlení

  • Schopnost týmové práce - tato pozice není vhodná pro samotáře

  • Zájem o všechny aspekty produktu od požadavků, vývoje až po testování a provoz

  • Dobré komunikační schopnosti v angličtině (ústní i písemné)

Výhodou znalost:

  • DevOps / SRE

  • Strojové učení, zpracování velkých dat, datové inženýrství

  • Zkušenosti s cloudem (AWS, Azure…)

  • Docker, Kubernetes, Terraform, Jenkins/GoCD, Kafka

  • Jaro, Gradle, Groovy, Kotlin, Spock, Git

  • Javascript, TypeScript, NodeJS, React, webové rozhraní obecně

Nabízíme

  • 100% Home Office – možnost pracovat odkudkoliv z ČR

  • Příležitosti profesního růstu a rozvoje

  • Flexibilní pracovní doba

  • Denní komunikace v angličtině, kurzy angličtiny, mezinárodní cestovní příležitosti

  • 25 dní placené dovolené

  • Stravenky, systém Cafeteria

  • Akce pro zaměstnance sponzorované společností

  • Denně občerstvení a čerstvé ovoce na pracovišti, každý čtvrtek snídaně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4043449  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.