Hledá se Node.js/TypeScript vývojář - microservice stack

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Do Jablonce nad Nisou nebo Hradce Králové hledáme vývojáře do technologické společnosti, v níž se většina projektů točí kolem internetu.

Jejich produktem je IoT CLOUD, v němž mají aktuálně připojeno cca 350 000 zařízení (především alarmy, ale také regulace topení, hlídání aut, elektrické a plynové kotle, rekuperační jednotky aj.)

Vyvíjí a spravují dedikované aplikace pro koncové uživatele, určené pro každodenní používání (vzdálené ovládání ~ 5 mil. měsíčně, notifikace ~ 10 mil. měsíčně atd.), a disponují montážními partnery pro vzdálenou správu.
Stanete se součástí jednoho z vývojových týmů a budete se podílet na konkrétních projektech (pracují metodou Kanban, popř. Scrum – záleží na týmu a jeho aktuálním projektu).

Tým pracuje v rámci vlastního mikroservisního stacku. Jeho výhodou je, že:

  • je kompetentně navržený (nejde o žádnou splácaninu)

  • je již v produkčním prostředí (nebavíme se o vzdušných zámcích)

  • používá moderní technologie (TypeScript, Kafka, GraphQL, PostgreSQL, Redis)

  • umožňuje efektivní vývojářskou práci všem, kdo ji chtějí dělat dobře.

Technologie používané na pozici:
Docker, Docker Swarm, Kafka, Node.JS, PostgreSQL, Redis, TypeScript

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • medior/senior vývojář (zkušenosti s vývojem, ne nutně v jazyku našeho technologického stacku, pokud máte chuť se jej naučit)

  • všeobecný přehled o technologiích a principech vývoje software, od návrhu aplikace až po její nasazení

  • chuť pracovat na existujícím produktu, kde kromě dopředného vývoje je třeba myslet i na refaktoring a zajištění dlouhodobé stability produktu

  • rádi tvoříte čistý kód

  • od seniorních kolegů očekáváme schopnost tvorby solution architektury na daných službách týmem, které jsou ve vlastnictví týmu

Nabízíme

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové nebo Jablonec nad Nisou

  • Cafeteria, Multisport karta

  • Čas na inovace

  • Dovolená navíc

  • Hackatony

  • Herní zóna

  • Home Office

  • Odměny za odpracovaná léta

  • Stravenky

  • Občerstvení na pracovišti

  • Work life balance

  • Výhodný mobilní tarif

  • Sick days

  • Výběr pracovního zařízení (notebook, mobil, monitor)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4043671  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.