Koordinátor zahraničních zakázek

Praha

Popis pozice

Nabízíme příležitost pracovat ve společnosti zabývající se výrobou moderního nábytku, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců.

Tato pozice je vhodná pro komunikativní kandidáty, kteří mají technické myšlení, prozákaznický přístup a alespoň středně pokročilou znalost angličtiny. Pracoviště v Praze.

  • příprava cenových nabídek

  • zadávání objednávek do informačního systému

  • řešení požadavků zahraničních obchodních jednotek s konstruktéry a výrobou

  • dohlížení na plnění termínů výroby a expedice

  • organizace pracovních cest a program zahraničních návštěv

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ideálně technického oboru

  • středně pokročilá znalost angličtiny min. na úrovni B2

  • technické myšlení, dobré komunikativní dovednosti, prozákaznický přístup

  • dobrá znalost Microsoft Office Excel, Word a Powerpoint

  • výhodou ne však nutností Vám bude předchozí zkušenost v zákaznickém servisu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 35 000 – 40 000 Kč

  • roční bonus ve výši jednoho měsíčního platu na základě splnění výsledků společnosti

  • mimořádné odměny za vysoké nasazení

  • flexibilní pracovní doba

  • home office

  • notebook a mobil

  • stravenky

  • penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned či dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4043954  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.