Seřizovač do Prostějova - nástup Ihned!

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti se seřizováním strojů?
Vyhovuje Vám práce ve 3 smenném prozovu a jste z Prostějova, nebo jeho blízkého okolí?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

  • nastavování a seřizování nástrojů na vstřikovacích lisech a jednoúčelových zařízeních

  • údržba nástrojů v souladu s plánem údržby a zodpovědnost za jejich stav

  • vedení příslušné výrobní a strojní dokumentace a protokolů

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ strojní nebo elektro

  • praxe na obdobné pozici výrobní společnosti

  • čtení technické a výkresové dokumentace

  • zkušenosti se seřizováním a údržbou vstřikovacích strojů

  • uživatelská znalost práce na PC

  • spolehlivost, preciznost, pracovní návyky

  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

  • Firemní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Dobré finanční ohodnocení + prémie za výkon a kvalitu

  • Docházkový bonus + prémie v průběhu roku dle výsledků společnosti

  • Firemní akce

  • Flexi pass na zdraví, sport a kulturu

  • Čisté pracovní prostředí

  • Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4045561  Datum zveřejnění: 12.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.