Network Administrátor_Linux

Olomoucký kraj

Popis pozice

Společnost, která vyvíjí software pro bezpečnou digitální identitu a elektronické platby, aby zákazníci mohli jednoduše platit bankovní kartou, mobilem nebo hodinkami po celém světě hledá Network Administrátora.

Máš zkušenosti s podporou Linux serverů, administrací sítě, instalací HW/SW jako Cisco firewall, switch, router? Hledáš zajímavou a smysluplnou práci v přátelském kolektivu v české společnosti?

Pokud ano, budeme rádi, když dáš o sobě vědět!

  • Administrace sítí (ngfw, routing, switching, wifi).

  • Administrace Linux serveru (sítě, webové servery, loadbalancery).

  • Návrhy a implementace nově dodávaných systémů.

  • Porozumění zadání a potřebám zákazníka a navrhnout nejlepší řešení.

  • Řešit technické komplikace a nestandardní situace u zákazníka.

  • Instalovat software i hardware (firewally,switche,routery).

  • Rozlišovat, zda se jedná o problémy aplikací, infrastruktury nebo třetích stran.

  • Analyzovat problémy a navrhovat zlepšení.

Profil kandidáta

  • Znalosti v oblasti sítí a síťových protokolů.

  • Znalost administrace OS Linux - site, apache, nginx, haproxy, radius.

  • Praktické zkušenosti s Cisco routery a s Cisco ASA firewally.

  • VŠ nebo SŠ technického zaměření.

  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.

  • Ochota učit se nové věci, analytické myšlení.

Výhodou je:

  • Znalost NGFW Cisco (FMC,FTD).

  • Znalosti na úrovni Cisco CCNA nebo CCNP certifikace.

  • Znalost F5 technologie LTM, případně ASM výhodou.

Nabízíme

  • Práce v lokalitě Zlín, Olomouc, Přerov, Vsetín, Brno, Ostrava nebo home office dle potřeby.

  • Projektové odměny, bonusy a podíl na zisku.

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené, pro novopečené tatínky 3 dny placeného volna navíc.

  • Zaškolení a pomocnou ruku na počátku. Budeš mít podporu zkušeného týmu.

  • Zajímavé projekty, na kterých profesně porosteš.

  • Neformální kulturní, sportovní a rodinné akce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Radka Čornejová
ID: 4045956  Datum zveřejnění: 12.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.