Technolog údržby ve výrobním závodě s AJ

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme technicky založeného kandidáta, který má zkušenosti s plánováním údržby strojů, kontrolou návratnosti investic, objednávání náhradních dílů apod. Uvítáme všestranného člověka, kterého baví údržba, výrobní prostředí, technika, částečně i práce na PC a komunikace. Pokud se chcete stát zaměstnancem stabilní společnosti, mít prima kolekitv, pošlete mi svůj životopis na [email protected]. :-)
  • budete se starat o plánování údržby, kontrolovat plán realizovaných údržeb
  • analýza nákladů, životnosti strojů a návratnost investic
  • hlídání rozpočtu
  • komunikace s dodavateli a objednávání náhradních dílů (kontrola skladových zásob dílů)
  • pracujete jako pravá ruka technického manažera

Profil kandidáta

  • zkušenost na obdobné pozici
  • komunikativní AJ
  • praxe na údržbě
  • znalost MS Office
  • schopnost samostatného jednání i práce v týmu

Nabízíme

  • moderní prostředí mezinárodní firmy
  • stabilní pracovní pozici
  • stravenky
  • odměny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4046934  Datum zveřejnění: 16.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.