Údržbář elektro kousek od Klatov

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti kousek od Klatov hledáme zkušené, ale i juniorní elektrikáře do oddělení údržby, kteří se postarají o chod strojů ve výrobě, ale i o elektroinstalaci v rámci objektu.

  • Údržba elektrických částí výrobních zařízení na výrobních úsecích

  • Opravy výrobních strojů, automatů a zařízení

  • Podílení se na elektroinstalaci budov a strojů

  • V případě potřeby ovládání robota na vstřikovně

  • Nákup materiálu pro elektroinstalaci

  • Spolupráce s mechaniky v rámci údržby

  • Vedení náhradních dílů

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na elektro - možný i absolvent

  • Zkušenosti s elektroúdržbou strojů

  • Vyhláška 50, §6 a vyšší

  • ŘP sk.B velkou výhodou

Nabízíme

  • Základní mzda 25.000 - 33.000Kč

  • Prémie 30%

  • Příplatky a mimořádné odměny

  • Průměrná mzda s příplatky 34.000 - 39.000Kč

  • 13. mzda

  • Příspěvek na dojíždění 2.80Kč/km

  • 25 dní dovolené

  • 5 Sick Days

  • Příspěvek na školkovné - školka přímo v areálu

  • Jazykové kurzy

  • Závodní stravování

  • Multisport karta

  • Jubilejní prémie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4047859  Datum zveřejnění: 17.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.