Senior Recruiter - specialista náboru v Praze

Praha

Popis pozice

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!

Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, moderní kancelář v centru Prahy ve Florentinum, možnost home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.
Každý den se budete věnovat především recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde je budete oslovovat s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandidáty našim klientům a také se budete snažit umístit vhodné kandidáty ke klientům potencionálním.

I když jsme mezinárodní společnost, nevstoupil/a byste do anonymní korporace - po celé České republice najdete komorní týmy nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit.

Profil kandidáta

Pokud máte alespoň dvouletou praxi v recruitmentu, ovládáte angličtinu (minimálně na úrovni B2) a baví vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty, jste pro nás ideální člověk! Zároveň hledáme někoho, koho by lákala příležitost vést v budoucnu tým jako Team Leader!

Nabízíme

  • příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Business Centrum Florentinum)

  • propracovaný systém vzdělávání a školení

  • fixní mzdu a bonusový systém za obsazené pozice

  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, možnost práce na home office, sick days, Multisport karta, Cafeterie, jazykové kurzy, notebook a mobilní telefon k soukromým účelům a další

  • příležitost stát se v budoucnu Team Leaderem

  • skvělý tým

  • nástup 4-5/2021

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4047861  Datum zveřejnění: 17.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.