Koordinátor/ka výroby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s programem SAP, domluvíte se v anglickém jazyce a rád/a se pohybujete ve výrobním prostředí!

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor/ka výroby!
  • Kontrola a převod hotového zboží v SAP z výroby do skladu

  • Pravidelná kontrola materiálu ve výrobě )

  • Starat se o všechny činnosti výrobní kanceláře.

  • Opravit všechny nesrovnalosti v sytému SAP

  • Týdenní/měsíční fyzická inventura

  • V případě potřeby nahradit směnového vedoucího.

  • Reporting

Profil kandidáta

  • Organizační schopnosti

  • Proaktivní přístup, schopnost pracovat dle vlastní iniciativy

  • Angažovanost a kreativita

  • Schopnost řešit problémy

  • Znalost MS excel alespoň na uživatelské úrovni

  • Znalost systému SAP

  • Zkušenost z výrobního prostředí výhodou

  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností

• Atraktivní základní mzdu + roční bonus 10% ze zákl.mzdy

  • Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince

  • Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)

  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy

  • Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)

  • 5 týdnů dovolené

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4047863  Datum zveřejnění: 17.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.